EST

       "MR. SAXOBEAT" ESITAJA ALEXANDRA STAN PEAGI TALLINNASJuba 27. jaanuaril esineb Tallinnas Club von Überblingenis tantsumuusika sensatsioon Alexandra Stan, kelle läbimurdehitist „Mr. Saxobeat“ sai ka Eesti raadiojaamade ja tantsusaalide suur lemmik. Alexandra on üle maailma tuntud oma säravate live-esinemiste poolest ning teda peetakse viimaste aastate üheks paremaks klubiartistiks .


Alexandra Stan on 22-aastane seksikas Rumeenia lauljatar, kelle debüütalbum on juba müünud platinum-tasemel mitmetes maailma suurriikides, sealhulgas Itaalias, Austraalias ja Hispaanias. Ühtlasi on ta võitnud hulgaliselt auhindu, näiteks on teda tunnustanud ka MTV Music Awards kategoorias Best European Act 2011.


Alexandra debüütsingel „Lollipop (Param Pam Pam)“ nägi ilmavalgust 2009. aastal. Väga lühikese ajaga tuli suur rahvusvaheline läbimurre 2010. aasta sügisel ilmunud singliga „Mr. Saxobeat“. Singlit müüdi üle maailma ligi 1 000 000 eksemplari ning see jõudis edetabelite esiviisikusse enam kui 20 riigis. Muuhulgas jõudis lugu UK Dance Charti tippu ning valitses ka edetabelit US Hot Dance Airplay uskumatud seitse nädalat, kauem kui ükski teine lugu 2010. aastal. Eestiski oli "Mr. Saxobeat" kahtlemata eelmise suve suurim hitt.
Pärast seda singlit pole tema menu vaibunud. Järgmisena ilmus samuti ülimenukas "Get Back (ASAP)" , mis vallutas taas kord inimeste südamed ning kõikvõimalikud edetabelid. Värskelt on ilmunud Alexandra tuliuus singel „1,000, 000“ (koos Saksa rapstaari Carlpritiga), millele ennustatakse jälle suurt edu üle maailma.


Club von Überblingeni uksed avatakse kell 23 ja Alexandra Stan vallutab oma showga lava kell 01.00. Kiirematele on soodsaimad piletid saadaval Piletilevis, teistele kohapeal kontserdipaigas.Uksed avatakse kell 23.00
Sissepääs klubisse alates 18. eluaastast.
Fotoaparaat ja kaamera ei ole lubatud.

Esimesed 300 piletit hinnaga 18 €.
Järgmised 300 piletit hinnaga 20 €
Edaspidi pileti hind 22 €